Strona głównaSzkoleniaKontakt
"Wielkość Twoich osobistych zasobów finansowych jest równoważna z jakością Twoich decyzji finansowych" [Wayne Chirisa]

Założycielem Spółki jest Radosław Piotrowski od kilkunastu lat związany z rynkiem kapitałowym w Polsce i zagranicą.

Analizując rodzimy rynek kapitałowy, zachowania inwestorów i dostępne produkty, widać, że graczami rynku kieruje chęć osiągania wysokich zysków przy małym ryzyku, a więc założenia ze sobą sprzeczne. Ten tok myślenia inwestorów oraz sposób funkcjonowania instytucji finansowych w Polsce, w połączeniu z obecną sytuacją rynkową oraz nowymi regulacjami, sprawił, że uznałem, iż jest to dobry moment aby zaoferować Klientom nową jakość usług inwestycyjnych na wzór krajów rozwiniętych. Traktuję to jako swoistą misję biznesowo-edukacyjną, która wyznaczy nowe kierunki rozwoju rynku usług inwestycyjnych w Polsce.
~ Radosław Piotrowski, Założyciel RSI Sp. z o.o.

Zarząd:

Radosław PiotrowskiCEO

Nadzoruje całokształt procesów związanych ze spółką. Jest odpowiedzialny w szczególności za realizację strategii rozwoju spółki określoną w biznesplanie, relacje z interesariuszami oraz zarządzanie gospodarką finansową spółki.

Agata Piotrowska CLO – Chief Legal Officer, CCO – Chief Compliance Officer

W spółce prowadzi nadzór nad zgodnością  z prawem i regulacjami wewnętrznymi wszystkich czynności i procesów w spółce. Koordynuje procesy biznesowe w zakresie prawa. Dba o podnoszenie świadomości pracowników, szkolenia i doradztwo w zakresie zwiększania uczciwości w biznesie.

Zapisz się na nasz newsletter!


© 2018 Rock Solid Investments. All Rights Reserved.