Strona głównaSzkoleniaKontakt
"Wielkość Twoich osobistych zasobów finansowych jest równoważna z jakością Twoich decyzji finansowych" [Wayne Chirisa]

Rock Solid Investments – usługi edukacyjne i doradztwo biznesowe.

RSI świadczy usługi doradztwa biznesowego i usługi edukacyjne. Nasza spółka zależna RSI AIFM świadczy usługi zarządzania aktywami dla osób zamożnych i instytucji w sposób całkowicie niezależny i zgodny z polskimi regulacjami. Mając na uwadze potrzeby klientów z „mniejszym” portfelem, RSI AIFM oferuje także usługę zarządzania aktywami w ramach alternatywnego funduszu Multistrategia.

Jednocześnie skupiamy się na edukacji finansowo-ekonomicznej, łącząc siły z naszą partnerską Fundacją „Oluś i Stanisław”, a także szeroko rozumianym doradztwem biznesowym dla klientów instytucjonalnych.

Nasza struktura

Nasze zasady

Uczciwość, przejrzystość, nieszablonowe rozwiązania i dobro Klienta
na pierwszym miejscu
Profesjonalizm świadczonych usług, uczciwość, przejrzystość działań i stawianie dobra Klienta na pierwszym miejscu, to podstawowe zasady jakimi się kierujemy. Bezpieczeństwo spraw Klienta oraz oszczędność jego czasu także wyznaczają nam kierunek działań. Stosujemy je każdego dnia – zarówno będąc w relacji z Klientem jak i podejmując wszelkie decyzje biznesowe. Stawiamy na niezależność, partnerskie podejście i pełną transparentność w działaniu.

Kierujemy się zasadami biznesu społecznie odpowiedzialnego
Jako Partner Fundacji Oluś i Stanisław angażujemy się w pomoc w zakresie promowania i szerzenia wiedzy ekonomicznej wśród dzieci i młodzieży oraz w prowadzenie działalności informacyjnej i uświadamiającej z zakresu edukacji ekonomicznej. W naszej działalności kierujemy się zasadami biznesu społecznie odpowiedzialnego, włączając się w użyteczne społecznie inicjatywy, a przede wszystkim dzieląc się z otoczeniem korzyściami, które osiągamy w sektorze usług finansowych.

Zapisz się na nasz newsletter!


© 2018 Rock Solid Investments. All Rights Reserved.