Strona głównaKontakt
"Wielkość Twoich osobistych zasobów finansowych jest równoważna z jakością Twoich decyzji finansowych" [Wayne Chirisa]

Rock Solid Investments – profesjonalne usługi finansowe.

Świadczymy usługi finansowe dla przedsiębiorstw oraz osób fizycznych. Ze względu na regulowany charakter działalności i konieczność posiadania stosownych uprawnień, nasza spółka zależna RSI AIFM, oferuje usługi zarządzania aktywami. RSI AIFM świadczy tę usługę w sposób całkowicie niezależny i zgodny z polskimi oraz unijnymi regulacjami.
Skupiamy się na edukacji najmłodszych oraz wsparciu osób starszych, łącząc siły z naszą partnerską Fundacją „Oluś i Stanisław”.

Nasza struktura

Nasze zasady

Uczciwość, przejrzystość, nieszablonowe rozwiązania i dobro Klienta
na pierwszym miejscu
Profesjonalizm świadczonych usług, uczciwość, przejrzystość działań i stawianie dobra Klienta na pierwszym miejscu, to podstawowe zasady jakimi się kierujemy. Bezpieczeństwo spraw Klienta oraz oszczędność jego czasu także wyznaczają nam kierunek działań. Stosujemy je każdego dnia – zarówno będąc w relacji z Klientem jak i podejmując wszelkie decyzje biznesowe. Stawiamy na niezależność, partnerskie podejście i pełną transparentność w działaniu.

Kierujemy się zasadami biznesu społecznie odpowiedzialnego
Jako Partner Fundacji Oluś i Stanisław angażujemy się w pomoc w zakresie promowania i szerzenia wiedzy ekonomicznej wśród dzieci i młodzieży oraz w prowadzenie działalności informacyjnej i uświadamiającej z zakresu edukacji ekonomicznej. W naszej działalności kierujemy się zasadami biznesu społecznie odpowiedzialnego, włączając się w użyteczne społecznie inicjatywy, a przede wszystkim dzieląc się z otoczeniem korzyściami, które osiągamy w sektorze usług finansowych.

Zapisz się na nasz newsletter!


© 2018 Rock Solid Investments. All Rights Reserved.