Strona głównaKontakt
Ile naprawdę kosztuje samodzielne inwestowanie poprzez fundusze ETF? cz.4.

W trzech poprzednich artykułach z 18 lutego Ile naprawdę kosztuje samodzielne inwestowanie poprzez fundusze ETF? cz.1., 24 lutego Ile naprawdę kosztuje samodzielne inwestowanie poprzez fundusze ETF? cz.2. oraz 5 marca Ile naprawdę kosztuje samodzielne inwestowanie poprzez fundusze ETF? cz.3. nasi czytelnicy mogli dowiedzieć się o sposobach inwestowania w fundusze ETF i związanych z nimi kosztach.

Podatki, a inwestycje w ETFy

Dzisiaj epilog, a mianowicie, kwestie podatkowe związane z inwestycjami w ETFy zarejestrowanych w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Przy czym zastrzegamy na początku, że są to nasze ogólne obserwacje, które wynieśliśmy z praktyki inwestowania w ETFy w tych dwóch lokalizacjach. Każdy przypadek może być inny, więc nie należy traktować niniejszego artykułu jako porady czy doradztwa podatkowego. Jeżeli, drogi czytelniku, dokonywałeś transakcji na ETFach, które skutkowały koniecznością rozliczenia się z fiskusem, a nie jesteś pewien w jaki sposób to zrobić, to lepiej żebyś skorzystał z usług specjalisty od podatków. Zaczynamy.

Zapisz się do naszego Newslettera, a na podany adres email otrzymasz pełny artykuł wraz z kompleksowym opracowaniem tematu funduszy ETF w naszym e-book`u:

„ABC inwestowania pasywnego – fundusze ETF dla początkujących”. 

Zapraszamy serdecznie.

Zapisz się na nasz newsletter!


© 2018 Rock Solid Investments. All Rights Reserved.